İçeriğe geç

Buzdolabından Tır Tır Ses Gelmesi

  Buzdolabından Tır Tır Ses Gelmesi

  Buzdolabından tır tır ses gelmesi sık karşılaşılan şikâyetler arasında yer almaktadır. Buzdolabı marka ve modeli fark etmeksizin birçok üründe aynı sorun ile karşılaşılabilmektedir. Buzdolabınızın normalde sessiz çalışmasına karşın sonrasında tır tır ses çıkarması durumları ile karşılaşılabilmektedir. Bu sorunun nedenleri ile ilgili bazı detayların kontrolünü yapmanın sonrasında çözüme ulaşmamanız durumunda teknik servis desteğinden yararlanmanız önerilir.

  Buzdolabı Tır Tır Ses Gelme Sebepleri Nelerdir?

  Buzdolabı tır tır ses gelmesi sorunu ile karşılaşmanız durumunda bazı kontrolleri yapmanız önerilir. Bu kontrolleri yapmanıza karşın sorunun devam etmesi durumunda ise teknik servis desteği için başvurunuzu yapmanız tavsiye edilir.

  • Buzdolabınızın yerinde yaptığınız değişiklik ya da taşınma sonrasında buzdolabından ses gelme şikâyetleri gelmektedir. Bu durumun temel sebebi buzdolabı ayaklarının dengesiz konumda kalmasıdır. Buzdolabı ayaklarının kontrol edilmesi ve sorun varsa düzeltilmesi durumunda ses kesilir.
  • Buzdolabından ses gelme sorunu aynı zamanda mekanik sorunlar nedeni ile de yaşanabilir. Mekanik sorunların çözümü ile ilgili olarak ise uzman servis desteğinden yararlanmanız gerekir.
  Vestel bulaşık Makinesi E01 Hatası
  Vestel buzdolabı ekran ışığı sönmüyor
  Bosch çamaşır makinesi Durulamaya geçmiyor
  Beko Klima CH 05 hatası çözümü
  Arçelik çamaşır makinesi başlat düğmesi Yanıp Sönüyor
  444 55 45
  Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com