İçeriğe geç

Çamaşır Makinesi E21 Arızası

  Çamaşır Makinesi E21 Arızası

  Çamaşır makinesi e21 arızası genel olarak en sık karşılaşılan hata kodları arasında yer almak ile beraber yaşanan kullanıcı hataları neden ile sıklıkla görülmektedir. Çamaşır makinesinin dijital ekranın da görülmekte olan e21 hatası genel olarak pompa alanında yaşanan soruna işaret etmektedir. Kullanıcının bazı detaylara dikkat ederek bazı kontrolleri yapması sonrasında çamaşır makinesinde bulunan e21 hata kodu ekrandan silinecektir. Sorunun devam etmesi durumunda uzman ve deneyimli teknik servis desteğini almanız önerilir.

  Çamaşır Makinesi E21 Hata Kodu Neden Olur?

  Çamaşır makinesi e21 arızası sebepleri genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı olarak farklı çamaşır makinesi marka ve modellerinde yaşanmaktadır. Çamaşır makinesine yaşanan e21 arızası durumunda aşağıda yer alan kontrollerin yapılması önerilir. Tüm kontrollere rağmen sorun devam ediyor ise teknik servis desteği için başvurmanız önerilir.

  • Çamaşır makinenizde e21 arıza kodunun yaşanması durumunda alt kısımda yer alan fitrenin temizlenmesi önerilir.
  • Çamaşır makinesinde yaşanan e21 arızasının giderilmesi için çamaşır makinesi gider hortumunun tıkanık ya da kıvrık olup olmadığı kontrol edilebilir.
  Arçelik çamaşır makinesi 1 dakika kala duruyor
  Çamaşır makinesi 3E Hatası
  Buzdolabı kompresör arızası Nasıl anlaşılır
  Bosch çamaşır makinesi sıkarken ses çıkarıyor
  ECA kombi E01 Hatası resetleme
  Call Now Button444 55 45
  Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com