İçeriğe geç

Çamaşır Makinesi Elektrik Gelmiyor

  Çamaşır Makinesi Elektrik Gelmiyor

  Çamaşır makinesi elektrik gelmiyor sorunu birçok kişinin başına gelen ve insanları mağdur duruma düşüren bir sorundur. Çünkü çamaşır makinesinin hayatımızdaki önemi aşikardır. Bu elektrik sorununun birçok nedeni olabilir. Fakat elektrik tehlikeli bir konu olduğundan dolayı eğer elektrik işlerinden anlamıyorsak kesinlikle hiçbir yere temas etmeden ve müdahale etmeden bir servis veya elektrik ustası çağrılmalıdır. Eğer diğer beyaz eşyalarınız ve çamaşır makineniz aynı prize bağlı ise ve diğer beyaz eşyalarınıza da elektrik gitmiyor ise büyük ihtimalle sorun o prizdedir.

  Fakat diğer beyaz eşyalar ve çamaşır makinesi aynı prize bağlı olduğu halde aralarından sadece çamaşır makinesine elektrik gitmiyor ise bu defa sorun çamaşır makinenizde veya çamaşır makinenizin elektrik kablolarında olabilir. Eğer çamaşır makinenizin kablolarında da her hangi bir yırtılma kopma vb. deforme yok ise çamaşır makinenizin beyninde bir sorun var demektir.

  Çamaşır Makinesine Elektrik Gelmiyor Hangi Adımları İzlemeliyim?

  • İlk olarak çamaşır makinesinin bağlı olduğu prizde elektrik olup olmadığını başka bir elektronik alet ile kontrol etmek
  • Çamaşır makinesinin elektrik kablolarını kontrol etmek
  • Çamaşır makinesi servisini çağırmak
  Demirdöküm kombide F4 Ne demek
  Bosch maxx 7 F21 reset
  Arçelik çamaşır makinesi kapak kilidi açılmıyor
  Buzdolabı çalışıyor ama Soğutmuyor çıt sesi
  Bosch çamaşır makinesi bip sesi
  444 55 45
  Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com