İçeriğe geç

Çamaşır Makinesi F6 Arızası

  Çamaşır Makinesi F6 Arızası

  Çamaşır makinesi f6 arızası sorunu birçok markaya sahip olan çamaşır makinesi modelinde karşılaşılabilecek olan problemler arasında yer almaktadır. Çamaşır makinesinde karşılaştığınız f6 arızası durumunda makinenin motoru çalışmıyor demektedir. Motor arızası ya da motorun çalışmama sorunu olarak da ifade edilen durum sonrasında ise teknik destek servisini arayarak yardım almanız tavsiye edilir.

  Çamaşır Makinesi F6 Arızası Sebepleri Nelerdir?

  Çamaşır makinesi f6 arızası sorunun giderilmesi işlemlerinde farklı birçok neden ile sorun yaşanabilmektedir. Aşağıda çamaşır makinesinde f6 sorununa sebep olan nedenler ve çözümlere yer verdik.

  • Çamaşır makinesinde yaşanan f6 arıza kodu sonrasında cihazın elektrik bağlantısını kesin. Sonrasında tekrar cihazı fişe takıp çamaşır makinesini çalıştırmayı deneyin. Büyük olasılık ile makineniz çalışmaya başlayacaktır.
  • Çamaşır makinesinde görülen f6 arızası f06 olarak da yer alabilir. Bu arızanın yaşanmasında elektronik kartta yaşanan sorun da neden olabilmektedir. Elektronik kartta yaşanan sorunun giderilmesi için ise akıllı kartın değiştirilmesi gerekebilmektedir. Teknik servis desteğinden yararlanarak sorunun çözümlenmesi için başvuru yapabilirsiniz.
  Bosch Serie 4 çamaşır Makinesi E36 hatası
  E 17 hatası nedir
  Arçelik çamaşır makinesi dokunmatik çalışmıyor
  Arçelik çamaşır makinesi yıkama Işığı Yanıp Sönüyor
  Fişi takınca sigorta atıyor
  Call Now Button444 55 45
  Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com