İçeriğe geç

Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltıyor Sıkma Yapmıyor

  Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltıyor Sıkma Yapmıyor

  Çamaşır makinesi suyu boşaltıyor sıkma yapmıyor sorunu tüm marka ve modellerde yaşanabilen en sık problemler arasında bulunmaktadır. Çamaşır makinesinde yaşanan suyu boşaltmama ve sıkmama sorunları durumunda bazı detaylara dikkat ederek inceleme yapmanız önerilir. Tüm incelemelere karşın makinenizdeki sorunun devam etmesi durumunda ise konusunda uzman ve deneyimli teknik servis desteğini almanız önerilir.

  Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltma ve Sıkma Sorunu Sonrası Ne Yapılır?

  Çamaşır makinesi suyu boşaltıyor sıkma yapmıyor sorunu ile karşılaşmanız durumunda aşağıda yer alan bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir. Bu detayları kontrol etmeniz sonrasında herhangi bir problem yok ise teknik destek servisinden yararlanmanız tavsiye edilir.

  • Çamaşır makinesinde boşaltma ve sıkmaya geçmeme problemi makineye elektriğin gelmemesi nedeni ile yaşanabilir. Cihaza elektriğin ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmeniz önerilir.
  • Çamaşır makinesinin su tahliye borusunda kıvrılma, bükülme ya da hortum içinde tıkanma sebebi ile de suyun tahliyesi mümkün olmamaktadır. Çamaşır makinenizin borusunu kontrol etmenin yanı sıra tıkanıklık olup olmadığını da incelemeniz gerekebilir.
  Samsung Çamaşır Makinesi Arıza Sembolleri
  Arçelik E05 Hatası
  Eco mod mu comfort mu
  Çamaşır makinesi F21 hatası
  Çamaşır makinesi neden yürür
  444 55 45
  Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com