İçeriğe geç

Çamaşır Makinesi Yumuşatıcı Akıp Gidiyor

  Çamaşır Makinesi Yumuşatıcı Akıp Gidiyor

  Çamaşır makinesi yumuşatıcı akıp gidiyor problemin çözümü genel olarak yapılan kullanıcı hataları kaynaklı olarak yaşanmaktadır. Çamaşır makinesi kullanımında kirlilerin temizlenmesi için deterjan ve yumuşatıcı bölümlerine yer açılmaktadır. Deterjan ve yumuşatıcı alanlarında ise belirlenen ölçüde ürünlerin konulması sonrasın işlem başlatılır. Çamaşır makinesinde yaşanan yumuşatıcının akıp gitme sebepleri birçok etken ile oluşmaktadır. Bu etkenleri incelemenin sonrasında herhangi bir sorun bulamadıysanız ve problem devam ediyor ise teknik destek servisinden yardım alabilirsiniz.

  Çamaşır Makinesi Yumuşatıcı Akıp Gitmesi Neden Olur?

  Çamaşır makinesi yumuşatıcı akıp gidiyor sorunun çözümünde aşağıda yer alan detaylara dikkat etmeniz var ise gidermeniz sorunun çözümlenmesine yeterli gelecektir. Çözümlenmemesi durumunda teknik servis desteği alabilirsiniz.

  • Çamaşır makinesinde yumuşatıcının akıp gitmesi deterjan bölümünden yaşanan tıkanıklık durumunda suyun yumuşatıcı alanına akması kaynaklı olabilir. Çamaşır deterjanının yeterli miktarın üstünde konulmaması ve deterjan bölümünün temiz olması gerekir.
  • Çamaşır makinesi yumuşatıcı alanına maksimum yazan oranda yumuşatıcı konulması gerekir. Fazla konulması durumunda da yumuşatıcının akıp gitme durumu olabilir.
  Samsung 3E hatası
  Kombide FH ne Demek
  Beko çamaşır makinesi Yıkamaya Geçmiyor
  Beko çamaşır makinesi suyu az Alıyor
  Çamaşır makinesi çalışırken Neden Durur
  Call Now Button444 55 45
  Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com